Виробники

NIGHTSTICK - Професійне освітлювальне обладнання

ПРОДУКТИВНІСТЬ, ЯКІСТЬ І ЦІННІСТЬ NIGHTSTICK® є світовим брендом професійної освітлювальної продукції, включаючи налобні ліхтарі та вибухобезпечні освітлювальні рішення, які перевершують галузеві стандарти щодо продуктивності, якості, безпеки та вартості.

РЕАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРОДУКТУ:
Продукти Nightstick виробляються не тільки з показниками яскравості, які перевищують більшість продуктів конкурентів, але також з оптимізованими характеристиками продуктивності, такими як кандели, відстань світлового променя та час роботи. Конструкція повинна враховувати всі ці фактори, щоб вплинути на ефективність та продуктивність ліхтаря. У лінійці продукції Nightstick використовуються світлодіоди CREE®, виробника світлодіодів №1 у світі. Продукти Nightstick також розробляються та виготовляються з використанням високоякісних матеріалів для корпусу, високоточних відбивачів, надійних функціональних перемикачів, сучасної електроніки та акумуляторних технологій останнього покоління. Інновації, такі як ексклюзивний дизайн Nightstick Dual-Light, що поєднує стробоскоп та прожектор в одному ліхтарі з можливістю одночасного включення обох компонентів для додаткової універсальності та безпеки, змінює уявлення про те, що таке ліхтарик. Ще одним свідченням цього інноваційного мислення є наша повна лінійка вибухобезпечних ліхтарів, які мають найвищі рейтинги безпеки в світі.

НЕПОХІБНА ПРИВІДНІСТЬ ЯКОСТІ:
Всі продукти, вироблені на спеціалізованих заводах Bayco Products, сертифікованих за ISO 9001, проходять суворий контроль якості, який проводять незалежні сторонні інспектори в декількох точках у процесі виробництва. Додаткові інспекції з контролю якості проводяться, коли продукція прибуває та залишає торгову точку Bayco Products. Якість також демонструється у досвіді обслуговування клієнтів … з метою не менш ніж 100% задоволеності клієнтів.

ВИКЛЮЧНА ЦІННІСТЬ:
Простіше кажучи, лінійка продуктів Nightstick спроектована і виготовлена так, щоб перевершити і бути вищим стандартом якості, ніж будь-який інший продукт у своєму класі. Навіть за найвищих стандартів якості продукти Nightstick коштують дешевше, ніж пропозиції конкурентів. Ми, як і раніше, прагнемо постачати найкращі в галузі високоякісні продукти за мінімально можливих витрат.

Замовити товари NIGHTSTICK можна за телефоном +38(044) 390-40-90, а також у нашому інтернет-магазині:

НОВІ ТОВАРИ NIGHTSTICK І ІНШІ ОСВІТИЛЬНІ ПРИЛАДИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *