Статті ЗІЗ

Перегляд стандарту EN 388

article

Цей стандарт застосовується щодо рукавичок, що захищають від механічних ризиків, включаючи стирання, порізи, розриви та проколи. Необхідність у перегляді стандарту виникла у зв'язку з тим, що випробування на визначення опору порізам (Couptest) не дозволяло правильно класифікувати рукавички з високим рівнем захисту.

Зміни

Опір порізам

ДО
На даний момент методом оцінки опору рукавичок порізам є тест Couptest. Цей метод вимірює кількість періодів (у прямому та зворотному напрямку), необхідних для різання зразка з низьким тиском (5Н / приблизно 500г).

ТЕПЕР

Метод Couptest став найбільш надійним завдяки підвищенню якості керування лезом. Якщо матеріал рукавички притуплює лезо, то стандартним
контрольним випробуванням стає EN ISO 13997. П'ята цифра під піктограмою створена для індикації рівня порізу відповідно до випробування ISO 13997.
Якщо притуплення леза не відбувається, стандартним контрольним випробуванням залишається Couptest; однак рівень якості може вказуватися відповідно до ISO 13997. MAPA Professionnel вже використовує випробування, що найбільше підходить для опису характерних ознак і особливостей рукавичок з високим опором порізів, а саме ISO 13997.

Опір тертю

 

Випробування на опір тертю проводиться з використанням якісного абразивного паперу (Klingsporступінь зернистості PL31B180), що має більш надійну якість у порівнянні з папером, що використовується раніше.

Захист від ударів

Нове випробування у відповідності до стандарту EN 13594: 2015 дозволяє забезпечити більш високий захист від ударів. Якщо рукавичка проходить тест, до п'яти знаків під піктограмою додається буква «P».

Піктограми

                                                       

Примітка: Літера X означає, що випробування не проводилося або не застосовується.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *