PROMSIZ Бренд - Засоби індивідуального захисту. ЗІЗ - Київ, Україна

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ ЗІЗ

Засоби забезпечення пожежної безпеки (21)

Засоби захисту від падіння з висоти (346)

Засоби захисту голови та обличчя (57)

Засоби захисту органів дихання (100)

Засоби захисту органів слуху (27)

Засоби захисту очей (66)

Засоби захисту рук (83)

Засоби захисту шкіри (Дерматологічні ЗІЗ) (2)

ЗІЗ під час роботи з електричним струмом (46)

Ліхтарі вибухобезпечні та тактичні (18)

Новинки (67)

Розпродаж (296)

Система захисного блокування LOTO (MASTER LOCK) (141)

Спецвзуття (179)

Спецодяг (227)

ТОП продажів - засоби індивідуального захисту

ТОП КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ

Найпопулярніші товари за вигідною ціною!

Про бренд PromSIZ (ПромСІЗ, PromZIZ)

Бренд ПромСІЗ (PromSIZ) – якісні засоби індивідуального захисту в Україні.

Ми спеціалізуємося на імпорті засобів індивідуального захисту, висотно-монтажного обладнання, робочого захисного взуття, фірмового спецодягу від провідних світових брендів. Наша компанія займається випробуваннями висотно-монтажного обладнання, впровадженням системи маркування та блокування LOTO, а також проектуємо та встановлюємо стаціонарні страхові системи, призначені для захисту від падіння з висоти.

Головне завдання нашої компанії – забезпечити безпеку та комфорт людей на робочому місці за допомогою професійних індивідуальних засобів захисту, які дозволять нейтралізувати робочі ризики та знизити шкідливий вплив на здоров’я.

ЧОМУ МИ

 • Якість. У нашому каталозі представлені засоби індивідуального захисту та комплектуючі, що відповідають найсуворішим вимогам та відповідають міжнародним стандартам.
 • Асортимент. У каталозі ПромСІЗ представлений повний та актуальний набір засобів індивідуального захисту, фірмового спецодягу для будь-якої пори року, сучасного спецвзуття, яке регулярно поповнюється новинками.
 • Багатолітній досвід. За 24 роки ми стали професіоналами своєї справи та одним із лідерів в українській сфері засобів індивідуального захисту.
 • Ціна. Ми з повагою ставимося до своїх клієнтів і не крутимо ціни, закладаючи додаткові витрати. Завдяки цьому вартість виробів на нашому сайті є нижчою, ніж у інших компаній.
 • Доставка. Для зручності наших покупців ми співпрацюємо з найефективнішими службами доставки України. Завдяки цьому наші клієнти отримують свої замовлення у найкоротші терміни.
 • Простота покупки. Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам, і наші фахівці дадуть безкоштовну консультацію та допоможуть скомплектувати замовлення.
Найкращі засоби індивідуального захисту

НАШ АССОРТИМЕНТ ЗІЗ

Завітайте до нашого магазину та виберіть товари за вигідною ціною!

Ми постачаємо як спеціалізовані, так і традиційні ЗІЗ для працівників різних галузей: будівельної, металообробної, торгової, енергетичної, медичної, вугільної, нафтової, газової, хімічної та ін.

У нашому асортименті більше 2000 найменувань промислових ЗІЗ та супутніх компонентів:

 • Фірмова уніформа та спецодяг для будь-якої пори року.
 • Робоче захисне взуття.
 • Засоби захисту органів дихання.
 • Дерматологічні засоби захисту для рук та шкіри.
 • Всі елементи системи блокування/маркування LOTO.
 • Індивідуальні засоби захисту обличчя, голови, слуху та очей та ін.

Наш асортимент сформований з урахуванням побажань клієнтів та офіційних вимог до індивідуальних засобів захисту та постійно поповнюється новітніми розробками у сфері захисту здоров’я та життя персоналу.

КУПІВЛЯ І ДОСТАВКА ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На нашому сайті Ви можете оптом та в роздріб купити спецодяг та уніформу преміум-класу у широкій розмірній сітці, а також якісні бюджетні варіанти. Ми надаємо унікальний гнучкий сервіс, що дозволяє здійснити індивідуальний підхід до всіх клієнтів.

Наші менеджери дадуть рекомендацію, які саме засоби індивідуального захисту потрібні на Вашому підприємстві з огляду на Ваші уподобання, специфіку діяльності та суворі вимоги міжнародних стандартів та нормативів з охорони праці.

Сучасні стильні засоби, що використовуються для індивідуального захисту, дають можливість створити комфортні умови роботи для співробітників будь-якого підприємства, захистити життя, здоров’я та трудовий потенціал працівників від впливу агресивного довкілля та несприятливих факторів виробництва.

Перейти до каталогу товарів:

НАШІ ПОСЛУГИ

НАШІ ПРОЕКТИ