Правила догляду за спецодягом

Правила догляду за взуттям

ПРАВИЛО № 1

Вибирайте взуття правильно

Взуття повинне використовуватись строго за призначенням і бути підібраним з урахуванням атестації робочих місць, фактичної наявності шкідливих та небезпечних факторів на робочих місцях.

    ПРАВИЛО №2

    Підбирайте взуття за розміром

    Взуття має бути підібране за розміром стопи. Розмір взуття, вказаний у метричній системі, відповідає фактичній довжині стопи, вираженої в міліметрах.

ПРАВИЛО № 3

Не поспішайте, одягаючи взуття

При надяганні взуття необхідно ретельно розшнурувати його, розстебнути застібки. Використовувати можна тільки взуття, внутрішня поверхня якого знаходиться у справному та відносно сухому стані.

ПРАВИЛО №4

Зимове взуття вибирайте на розмір більше

Утеплене робоче взуття повинне експлуатуватися з утепленими шкарпетками. Для цього підбирайте утеплене взуття на один розмір більше фактичного розміру стопи. Так ви виключите здавлювання утеплювача та стопи та збережете тепло.

ПРАВИЛО №5

Будьте обережні!

Уникайте ходьби дільницями з ожеледицею. Будьте обережні при підйомі по сходах, ходьбі по нерівних поверхнях. Не дозволяється забиратися на висотні металоконструкції, якщо ці види робіт не є прямими обов’язками працівника.

 

ПРАВИЛО №6

Знайте міру!

Захисне взуття повинне експлуатуватися лише під час роботи. Не допускається безперервно використовувати робоче взуття понад 9 годин.

 

ПРАВИЛО №7

Очистіть взуття від забруднень

Після експлуатації необхідно ретельно очистити взуття від забруднень, для цього можна використовувати вологу тканину і спеціальні очищувачі для шкіряного взуття. Не можна чистити взуття органічними розчинниками.

 

ПРАВИЛО № 8

Змастіть крем кремом

Шкіряне взуття для збереження еластичності шкіри верху та недопущення її розтріскування та усихання з часом, повинне не рідше одного разу на тиждень змащуватися жирним взуттєвим кремом.

 

ПРАВИЛО № 9

Правильно сушіть взуття

Просушування взуття повинно здійснюватися далеко від опалювальних приладів (на відстані не менше 30 см від батарей парового опалення), у розправленому вигляді.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *